Chcete se rychle naučit cizí jazyk? Využijte možnosti individuální výuky. Nabízíme příznivé ceny, skvělé lektory a profesionální přístup.

„Potřebovala jsem před dovolenou oprášit svoji znalost angličtiny a úkol byl beze zbytku splněn, děkuji :) “

Petra F., Brno

Firemní výuka

Hledáte spolehlivého partnera pro spolupráci v oblasti firemního vzdělávání?

My jsme tu pro vás. Vaše spokojenost je naše radost. Našich klientů si vážíme a vždy se pro ně snažíme nalézt ta nejvhodnější řešení.

Na základě vašich požadavků přípravíme kvalitní a profesionálně vedené skupinové nebo individuální kurzy.

Kurzy mohou být zaměřeny na výuku všeobecného jazyka nebo na odbornou terminologii, mohou být přípravou na složení jazykových zkoušek a certifikátů.

Kromě klasických docházkových kurzů zajišťujeme i online kurzy, a to formou Skype výuky nebo prostřednictvím jazykového portálu Jazykon zaměřeného na online výuku.

Firemní jazykovou výuku vede tým zkušených lektorů i rodilých mluvčí s odpovídajícími zkušenostmi a vzděláním. Výuku lze uskutečnit ve vašich prostorách či v našich učebnách v centru města Brna.

Které jazyky patří mezi nejvyhledávanější?

Rádi však pro vás zajístíme výuku i méně frekventovaných jazyků, jako je např. japonština, norština, portugalština, čínština atd.

Co je zahrnuto v ceně kurzovného?

Pokud vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím poptávkový formulář nebo nás kontaktujte na čísle: +420 776 829 785. Připravíme pro vás nezávaznou cenovou nabídku a navrhneme další postup. Děkujeme

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka