BRAZILSKÁ PORT.

Brazilská portugalština je národním jazykem více než 191 miliónů Brazilců. Mezi evropskou a brazilskou portugalštinou jsou různé rozdíly, zejména ve slovní zásobě, výslovnosti a syntaxi, zejména v regionálních variantách. Ve formálních textech jsou rozdíly menší. V mluvené řeči se potom vyskytuje značné množství odlišností i uvnitř těchto zemí. Brazilskou portugalštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy brazilské portugalštiny připravené na míru.

 

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
PoBZ-K1 04. 10 - 31. 01 1 x 2 st 15:20-16:50 32 3 350 Kč
POPIS KURZU
Lektor: Linda
Učebnice: Novo Avenida Brasil

Kurz je vhodný pro všechny klienty, kteří se poprvé setkávají s výukou brazilské portugalštiny. Naučíme Vás základní konverzační obraty, získáte základní slovní zásobu, procvičíte si čtení, psaní, naučíte se rozumět jednoduchým sdělením v brazilské portugalštině.

Základním učebním materiálem bude učebnice Novo Avenida Brasil, budou probrány lekce 0-5. Kromě toho budete pracovat s dalšími materiály vytvářenými dle individuálních potřeb účastníků kurzu, krátkými zvukovými nahrávkami, písničkami a hrami určenými k procvičení slovní zásoby i gramatiky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Gramatika: určitý a neurčitý člen; zájmena; časování pravidelných a nepravidelných sloves v přítomném čase; tvoření a použití přítomného průběhového času.

Slovní zásoba: pozdravy, výměna základních osobních informací, názvy měst, zemí a národností, čísla 1-20.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka