CZECH LANGUAGE

Native speakers – 10 million. Czech (/ˈɛk/) is a West Slavic language with about 12 million speakers; it is the majority language in the Czech Republic and spoken by Czechs worldwide. The language was known as Bohemian in English until the late 19th century. Czech is similar to and mutually intelligible with Slovak language and, to a lesser extent, with other Slavic languages. Speakers of Czech and Slovak usually understand both languages in their written and spoken form.

KURZ ČEŠTINY PRO RUSKY/UKRAJINSKY MLUVÍCÍ - НАЧИНАЮЩИЙ

Kód kurzu Čtvrtletní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
CFB-2 23. 05 - 01. 07 3 x 120 po-st-pá 9:00-11:00 36 3 960 Kč

Базовый курс чешского языка предназначен для изучающих чешский язык с «нуля». Вы освоите произношение и грамматику, лексический запас, который позволит воспринимать речь на слух и вести беседу на обширные бытовые темы, а также вести переписку. Наш курс чешского языка даёт прочную грамматическую базу. В результате ученик может не только употреблять готовые образцы, но и составлять на их основе свои фразы, потому что отлично понимает, как эти образцы устроены.

Курс посвящен тому, как общаться с властями, понимая и выполняя необходимые формы, а также понимание нормальной речи и способности общаться на общие темы.

После окончания курса вы узнаете, как договориться на вокзале, в отеле, в ресторане, в магазине, а также в офисе, в школе и в других учреждениях.

Учебник: Czech Step by Step, Communicative Czech (Elementary Czech)

Začátečník

Elementární kurz českého jazyka je určen pro ty, kteří začínají tzv. z nuly. Během kurzu si osvojíte přízvuk a gramatiku, dále slovní zásobu, která vám umožní porozumět běžné řeči, vést dialog na každodenní témata a také schopnost psát v českém jazyce. Náš kurz českého jazyka je postaven na základě porozumění základům české gramatiky. Klient bude schopen po absolvování kurzu používat nejen české fráze, ale bude je umět sám vytvářet.

Kurz je zaměřen jak na komunikaci s úřady, porozumění a vyplnění potřebných formulářů, tak i na porozumění běžné řeči a schopnosti komunikovat na běžná témata.

Po absolvování kurzu se naučíte, jak se domluvíte na nádraží, v hotelu, v restauraci, v obchodě, ale i na úřadě, ve škole a v dalších institucích.

Učebnice: Czech Step by Step, Communicative Czech (Elementary Czech)