„Nizozemštinu jsem se začala učit, protože ji potřebuji ke své práci. Náš holandský odběratel měl velkou radost, když jsem kromě angličtiny začala používat i holandštinu. Byl to pro ně signál, že nám na spolupráci s jejich firmou záleží. Už po dvou semestrech výuky v Heurece jsem schopna psát e-maily a občas si troufnu i na Skype.“

Klára J., Brno

NIZOZEMŠTINA

Nizozemština je západogermánský jazyk, jehož základem bylo hornofranské nářečí (dolní němčina). S nizozemštinou se domluvíte i v severní Belgii (Vlámsku), v severní Francii, na ostrovech Aruba, Bonaire, Curacao, Saba, v Surinamu, Indonésii a Nizozemských Antilách. V Jižní Africe se z ní vyvinul samostatný jazyk - afrikánština. Nizozemštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, firemí a individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy holandského jazyka připravené na míru.

 

ZAČÁTEČNÍCI - (SKYPE KURZ)

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
HoZS 02. 10 - 15. 01 1 x 2 po 18:00-19:30 28 4 400 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Help! Kunt u mij helpen? 1

Tento kurz je vhodný pro všechny klienty, kteří se poprvé setkávají s nizozemštinou (pod jinými názvy – holandštinou, vlámštinou), nejsou tedy nutné žádné předchozí znalosti nizozemštiny. Naučíme Vás základům nizozemské konverzace, získáte základní slovní zásobu, procvičíte si čtení, psaní, naučíte se rozumět jednoduchým sdělením v nizozemštině.

Osnovou kurzu bude učebnice Help! Kunt u mij helpen? 1, bude probrána látka v rozsahu lekce 1-3/4. Kromě toho budete pracovat s dalšími učebnicemi nizozemštiny, originálními materiály vytvářenými dle individuálních potřeb účastníků kurzu, krátkými zvukovými nahrávkami, písničkami a hrami určenými k procvičení slovní zásoby i gramatiky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Gramatika: určitý a neurčitý člen; osobní zájmena; časování sloves, nepravidelných sloves být a mít a používání pomocných sloves - vše v přítomném čase; tvoření budoucího času; základní slovosled v nizozemštině; základy pravopisu

Slovní zásoba: pozdravy, výměna základních osobních informací, názvy měst, zemí a národností, čísla, dny v týdnu, měsíce, popis cesty, město, barvy, doprava (popř. v lekci 4 jídlo a pití, restaurace)

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka