„Italštinu mám ráda. Chodíme na ni s kamarádkami do Heuréky. Od začátečníků jsme se postupně dostali až ke střední pokročilosti. Jedeme si svým tempem a s výukou i lektorkou jsme moc spokojené.“

Jana B., Brno

ITALŠTINA

Italština je úředním jazykem v Itálii, San Marinu a švýcarských kantonech Ticino a Grigioni. Je druhým oficiálním jazykem Vatikánu a některých částech Slovinska a Chorvatska.  Mluví jí také skupiny imigrantů v Lucembursku, USA, Venezuele, Brazílii, Argentině, Kanadě a Austrálii. Je rozšířena na sousedním soustroví Malta a v Albánii. Italštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy italského jazyka připravené na míru.

 

KONVERZACE - RODILÝ MLUVČÍ

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
IK-K1 02. 10 - 15. 01 1 x 2 po 15:00-16:30 28 3 950 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Naše materiály

V tomto kurzu si studenti zlepší plynulost mluveného projevu, nacvičí italskou výslovnost, zvýší si svoji slovní zásobu a zlepší schopnost porozumět mluvenému projevu rodilého mluvčího. Lekce jsou zaměřeny na témata každodenního života, na italskou kulturu, pracovní prostředí a zaměstnání.

Učební materiály budou poskytnuty lektorem, spolu s texty na procvičování gramatiky a dalších aktivit.

Témata: italská kultura, nakupování, hobby a volný čas, zaměstnání, formální a neformální komunikační dovednosti

Slovní zásoba: jídlo a pití, doprava a cestování, práce, idiomy


Questo corso e' stato progettato per rendere gli studenti maggiormente fluenti e migliorare la loro pronuncia, l'ascolto e il bagaglio lessicale. Durante le lezioni verranno approfonditi argomenti connessi alla vita di tutti i giorni, ma anche la cultura italiana e l'ambiente professionale.

Il materiale didattico verra' fornito direttamente dal professore su supporto cartaceo insieme a esercizi creati ad hoc per la lezione.

Argomenti trattati nel corso: cultura italiana, shopping, hobby e divertimento, lavoro, stile di conversazione formale e informale.

Vocabolario: cibo e bevande, viaggi e trasporti, lavoro, frasi idiomatiche, termini raffinati. 

 

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka