„Chtěla bych moc poděkovat a pochválit lektorku Klárku, kterou jsme měli a máme na norštinu. Přirozeně, lehce a zábavně nás učí tento severský jazyk. Musím říct, že jsem se na hodiny vždy těšila a díky šikovnosti a vysoké profesionalitě Klárky jsem se hodně naučila :) Mockrát děkuji a vřele doporučuji.“

Katka P., Brno

„Lektorka Klára byla opravdu skvělá, na lekce vždy připravená a dělala mi je přímo na míru (a to včetně domácích úkolů), takže jsme mohly postupovat tak, aby to pro nás obě bylo co nejefektivnější. Taky mi dala několik skvělých tipů na to, jak Erasmus v Norsku zvládnout, což rovněž velmi oceňuji. “

Lucie J.

NORŠTINA

Norština (norsk [nɔʂːk]) je severogermánský jazyk, kterým hovoří Norové. Norština je srozumitelná dánským i švédským mluvčím. Pro zápis norštiny se používá latinka doplněná o znaky æ, ø a å. Norštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, firemí a individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy norského jazyka připravené na míru.

 

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
NoZ-K1 06. 10 - 26. 01 1 x 2 čt 18:40-20:10 30 3 350 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: På vei - učebnici poskytneme

Tento kurz je vhodný pro všechny klienty, kteří se poprvé setkávají s norským jazykem, nejsou tedy nutné žádné předchozí znalosti norštiny. Naučíme Vás základům norské konverzace, získáte základní slovní zásobu, procvičíte si čtení, psaní, naučíte se komunikovat v základních situacích, ve kterých se v Norsku můžete ocitnout: na návštěvě, v obchodě, na nádraží, naučíte se orientovat ve městě (popsat cestu), popsat váš běžný den a rodinný život.

Osnovou kurzu bude učebnice På vei (učebnici poskytneme), první díl z trilogie učebnic určených pro přistěhovalce v Norsku, bude probrána látka v rozsahu lekcí 1-6. Kromě toho budete pracovat s dalšími originálními materiály vytvářenými dle individuálních potřeb účastníků kurzu, krátkými zvukovými nahrávkami, písničkami a hrami určenými k procvičení slovní zásoby i gramatiky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Gramatika: slovosled oznamovací věty jednoduché i souvětí, otázky; určitý a neurčitý člen; skloňování podstatných jmen, osobních a přivlastňovacích zájmen; časování sloves v přítomném a minulém čase.

Slovní zásoba: pozdravy, výměna osobních informací, orientace ve městě, cestování, v obchodě (jídlo, oblečení), hodiny, plánování večírku, zájmy a volnočasové aktivity.

 

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka