PORTUGALŠTINA

Portugalština je úředním jazykem v Angole, Brazílii, Mosambiku, Portugalsku, Svatém Tomáši a Princově ostrově. Společně s jinými jazyky je úředním jazykem ve Východním Timuru, Macau, Rovníkové Guiney, na Kapverdách, Guineji-Bissau a Rovníkové Guineji. Portugalštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy portugalského jazyka připravené na míru.

 

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
POZ-K1 01. 10 - 21. 01 1 x 2 út 18:35-20:05 30 3 150 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Portugalština

Tento kurz je vhodný pro všechny klienty, kteří se poprvé setkávají s výukou portugalského jazyka. Naučíme Vás základům portugalské konverzace, získáte základní slovní zásobu, procvičíte si čtení, psaní, naučíte se rozumět jednoduchým sdělením v portugalštině.

Základním učebním materiálem bude učebnice Portugalština (od nakl.LEDA), budou probrány lekce 0-4. Kromě toho budete pracovat s dalšími učebnicemi portugalštiny, originálními materiály vytvářenými dle individuálních potřeb účastníků kurzu, krátkými zvukovými nahrávkami, písničkami a hrami určenými k procvičení slovní zásoby i gramatiky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Gramatika: určitý a neurčitý člen; zájmena; časování pravidelných a nepravidelných sloves v přítomném čase; tvoření a použití přítomného průběhového času.

Slovní zásoba: pozdravy, výměna základních osobních informací, názvy měst, zemí a národností, čísla 1-20.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

MÍRNÁ POKROČILOST 2

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
PMP2-K1 23. 09 - 20. 01 1 x 2 po 18:35-20:05 30 3 150 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Portugalština

Kurz je vhodný pro klienty s mírně pokročilou znalostí portugalského jazyka a/nebo absolventy kurzu pro mírně pokročilé 1. Předpokládá se znalost portugalské výslovnosti, lehce pokročilejších komunikačních frází, např. schopnost dorozumět se v základních situacích při cestování apod. a také schopnost rozumět jednodušším písemným sdělením v portugalštině. Během kurzu si rozšíříte svoji slovní zásobu, znalosti gramatiky, prohloubíte si mluvený i písemný projev, naučíte se mluvit o počasí a porozumět předpovědi počasí. Objednat si  jídlo na Vašich cestách po Portugalsku, cestovat v Portugalsku  veřejnými dopravními prostředky; půjčit si automobil, kolo nebo slunečník. S pomocí znalosti minulého času se naučíte vyprávět o tom, co se stalo, ale také povídat si po telefonu, psát sms zprávy. Budete také znát roční období, měsíce a světové strany.


Osnovou kurzu bude učebnice Portugalština (nakl.Leda). Probereme lekce 9-12. Používat budeme i další doplňkové materiály, samozřejmostí je obohacování slovní zásoby o další termíny dle Vaší potřeby a požadavků.


Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:
Gramatika: příčestí minulé, zvratná slovesa, infinitiv osobní, stupňování přídavných jmen a příslovcí, tvoření záporných vět, imperativ, imperfeito
Slovní zásoba: počasí, měsíce, roky, roční období; světové strany; telefonická a sms komunikace; školní systém; pronájem a půjčování; cestování, práce.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka