PORTUGALŠTINA

Portugalština je úředním jazykem v Angole, Brazílii, Mosambiku, Portugalsku, Svatém Tomáši a Princově ostrově. Společně s jinými jazyky je úředním jazykem ve Východním Timuru, Macau, Rovníkové Guiney, na Kapverdách, Guineji-Bissau a Rovníkové Guineji. Portugalštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy portugalského jazyka připravené na míru.

 

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
POZ-K1 12. 02 - 28. 05 1 x 2 út 17:00-18:30 32 3 150 Kč
POPIS KURZU
Lektor: Linda
Učebnice: Portugalština

Tento kurz je vhodný pro všechny klienty, kteří se poprvé setkávají s výukou portugalského jazyka. Naučíme Vás základům portugalské konverzace, získáte základní slovní zásobu, procvičíte si čtení, psaní, naučíte se rozumět jednoduchým sdělením v portugalštině.

Základním učebním materiálem bude učebnice Portugalština (od nakl.LEDA), budou probrány lekce 0-4. Kromě toho budete pracovat s dalšími učebnicemi portugalštiny, originálními materiály vytvářenými dle individuálních potřeb účastníků kurzu, krátkými zvukovými nahrávkami, písničkami a hrami určenými k procvičení slovní zásoby i gramatiky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Gramatika: určitý a neurčitý člen; zájmena; časování pravidelných a nepravidelných sloves v přítomném čase; tvoření a použití přítomného průběhového času.

Slovní zásoba: pozdravy, výměna základních osobních informací, názvy měst, zemí a národností, čísla 1-20.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

MÍRNÁ POKROČILOST 3

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
PMP3-K1 12. 02 - 28. 05 1 x 2 út 18:35-20:05 32 3 150 Kč
POPIS KURZU
Lektor: Linda
Učebnice: Portugalština
 
Kurz je vhodný pro klienty s pokročilou znalostí portugalského jazyka a/nebo absolventy kurzu pro mírně pokročilé 2. Předpokládá se pokročilá znalost portugalské gramatiky (jednoduchý minulý čas, imperfecto, osobní infinitiv), ale konkrétní náplň kurzu závisí na jednotlivých studentech a přizpůsobí se jejich konkrétním požadavkům a potřebám. Během kurzu si rozšíříte slovní zásobu a znalosti gramatiky, zlepšíte si mluvený i písemný projev, naučíte se mluvit o všech možných tématech a domluvit se ve všech situacích. 
 
Osnovou kurzu bude učebnice Portugalština (nakl.Leda). Začneme lekcí 12, ale budeme používat i další doplňkové materiály, samozřejmostí je obohacování slovní zásoby o další termíny dle Vaší potřeby a požadavků.
 
Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:
 
Gramatika: conjuntivo, souslednost časová
 
Slovní zásoba: cestování, telefonická a sms komunikace, pronájem a půjčování, práce.
 
PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka