„V jazykové škole jsem se od září připravovala na mezinárodní zkoušku z ruštiny - úroveň C1. Paní lektorka (rodilá mluvčí s výbornou znalostí češtiny) byla naprosto perfektní. Přesně věděla, na co je potřeba se zaměřit, na hodiny nosila spoustu materiálů, ke kterým bych se jinak nedostala. Byla velice důkladná a látku uměla výborně vysvětlit. Díky ní jsem zkoušku v březnu udělala. Rovněž přístup pana ředitele JŠ byl velmi vstřícný.“

Irena K., Brno

„S kurzem Ruština pro začátečníky i lektorkou Nikolou jsem zcela spokojený. Učivo bylo podáno profesionálně s důrazem na individualitu každého z nás - žáků. Lektorka dbala nejen na to, abychom ovládli potřebné znalosti, ale aby nás kurz také bavil a nebyl pouhým biflováním. Výuka probíhala pestrou a zajímavou formou.“

Roman H., Brno

„Pokud uvažujete nad studiem ruštiny, pak mohu jazykovou školu Heureka jen doporučit. Slečna lektorka mi sestavila individuální plán výuky, ochotně odpovídala na všechny moje dotazy a byla moc milá. Hodiny ruštiny byly zábavné a zajímavé.“

Andrea G., Hrušovany n/Jev.

RUŠTINA

Ruština je oficiálním jazykem v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, v moldavském Podněstří, na Krymu, gruzínské Abcházii a Jižní Osetii. Ruské menšiny žijí na Ukrajině, Lotyšsku, Litvě, Estonsku, Uzbekistánu a Izraeli. Ruštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy ruského jazyka připravené na míru.

 

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
RZ-K1 06. 10 - 26. 01 1 x 2 čt 17:00-18:30 30 3 250 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Raduga po novomu 1. díl

Tyto kurzy jsou vhodné pro klienty, kteří se poprvé setkávají s ruským jazykem. Naučíme Vás tiskací azbuku, základní slovní zásobu, skloňovaní podstatných jmen a časování sloves, dále si procvičíte čtení, psaní a také konverzaci s porozuměním jednoduchých sdělení v ruštině.

Základní učební pomůckou tohoto kurzu bude učebnice Raduga po novomu 1. díl (1. -6. lekce), doplňující materiály Vám poskytneme z učebnic Ruština pro samouky (Leda) a Učebnice současné ruštiny 1. díl (Computer Press). Během celého kurzu bude kladen důraz na osvojení si azbuky a učení se nové slovní zásoby a gramatiky s důrazem na konverzaci a výslovnost. Součástí výuky budou také poslechová cvičení.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Konverzační témata: seznámení, navazování kontaktů, rodina, národnosti, volný čas, profese.

Gramatika: přízvuk ve větách a intonace, základní pravidla při čtení, 1. a 2. časování sloves, skloňování podstatných jmen, přivlastňovací zájmena.

Slovní zásoba: oslovení, dny v týdnu, číslovky 1-1000, národnosti, profese, členové rodiny.

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

KONVERZACE S RODILÝM MLUVČÍM (SKYPE LEKCE)

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
RK-K1 06. 10 - 26. 01 1 x 2 čt 18:30-20:00 30 3 350 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Naše materiály

Kurz je vhodný pro klienty, kteří se chtějí zvládnout konverzaci na témata týkající se každodenního života a dále témata týkající se kulturní, vzdělávací a profesní oblasti.

Základní učební pomůckou tohoto kurzu bude Učebnice lexiky a konverzace (Пособие по лексике и разговорной практике). Doplňující texty budou použity z učebnice 10 lekcí ruské konverzační etikety (10 уроков русского речевого этикета ) a Když slovníky nepomáhají (Когда не помогают словари). Kurz vede rodilý mluvčí.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu:

Konverzační témata: nakupovaní, doprava, volný čas, studium, kultura Ruska.

Slovní zásoba: jídlo a nápoje, obchody a nakupování, hobby a volný čas, vzdělávání a profese, doprava a cestování.

 

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka