„Líbila se mi výuka i přístup lektorky. Doufám, že mi vyjde ve škole rozvrh i pro další semestr.“

Jarka Z.

ŠPANĚLŠTINA

Španělština je jeden z nejrozšířenějších světových jazyků. Je úředním jazykem ve Španělsku, ve většině států Jižní a Střední Ameriky a v Rovníkové Guineji. Velmi rozšířená je také ve Spojených státech, na Filipínách a v mnoha dalších zemích světa. Španělštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy španělského jazyka připravené na míru.

 

ZAČÁTEČNÍCI

Kód kurzu Pololetní Intenzita Dny výuky Čas výuky Počet hodin Cena
SZ-K1 05. 10 - 18. 01 1 x 2 čt 17:00-18:30 28 3 550 Kč
POPIS KURZU
Učebnice: Aventura 1 - učebnici poskytneme

Tento kurz je vhodný pro všechny klienty, kteří se poprvé setkávají se španělským  jazykem. Naučíme Vás základům španělské konverzace, získáte základní slovní zásobu, procvičíte si čtení, psaní, naučíte se rozumět jednoduchým sdělením v španělštině.

Základním učebním materiálem bude učebnice Aventura 1, budou probrány lekce 1-3. Kromě toho budete pracovat s dalšími učebnicemi španělštiny, originálními materiály vytvářenými dle individuálních potřeb účastníků kurzu, krátkými zvukovými nahrávkami, písničkami a hrami určenými k procvičení slovní zásoby i gramatiky.

Přibližný rozsah osvojených znalostí po absolvování kurzu: 

Gramatika: určitý a neurčitý člen; zájmena; časování pravidelných a nepravidelných sloves v přítomném čase; tvoření a použití přítomného průběhového času.

Slovní zásoba: pozdravy, výměna základních osobních informací, cestování a doprava, jídlo a pití, názvy měst, zemí a národností, čísla 1-20.

 

PŘIHLÁSIT
Zajistěte si místo v kurzu vyplněním nezávazné online přihlášky.

Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka