Jak z testu odhadnout svoji pokročilost?Příklad 1: Uděláte si test s označením Mírná pokročilost 1. Pokud tento test zvládnete bez chyb (nebo na cca 80%), tak to znamená, že jste zvládli učivo na úrovni začátečníků a můžete se bez obav přihlásit do kurzu Mírná pokročilost 1.

Pokud jste zvládli pouze polovinu a méně, bude lepší, když se přihlásíte do kurzu Začátečníků a gramatiku si raději znovu projdete a odstraníte chyby.


Příklad 2: Uděláte si test s označením Mírná pokročilost 4. Pokud tento test zvládnete bez chyb (nebo na cca 80%), tak to znamená, že jste zvládli učivo na úrovni Mírná pokročilost 3 a můžete se bez obav přihlásit do kurzu Mírná pokročilost 4.

Pokud jste zvládli pouze polovinu a méně, bude lepší, když se přihlásíte do kurzu Mírná pokročilost 3 a gramatiku si raději znovu projdete a odstraníte chyby.

!Tyto testy jsou pouze orientační a hodnotí znalost gramatiky daného jazyka. K celkovému posouzení vašich znalostí je potřeba vzít v úvahu i další dovednosti: komunikaci, psaní, čtení, poslech a překlad.!

Zájemcům o celkové posouzení úrovně znalosti jazyka tuto analýzu za menší poplatek připravíme.

ŠVÉDŠTINA ON-LINE TEST

Otestujte si znalost jazyka zdarma! Prověříme vaši znalost jazyka a výsledek vám napoví, do jakého kurzu se přihlásit. Pokud si stále nebudete úplně jisti, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

  • testovací otázky jsou řazeny od nejjednodušších
  • vybírejte z několika možností vždy jednu správnou
  • odpovědi na otázky netipujte, zkreslíte si tím výsledek testu
  • jakmile se budou otázky zdát příliš těžké, test si raději rovnou vyhodnoťte
  • po každé baterii otázek můžete test vyhodnotit, nebo v něm pokračovatSPUSTIT TEST

Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka