Chcete se rychle naučit cizí jazyk? Využijte možnosti individuální výuky. Nabízíme příznivé ceny, skvělé lektory a profesionální přístup.

ČÍNŠTINA

Čínština je jazyk sino-tibetské jazykové rodiny, kterým se mluví zejména v Číně, na Tchaj-wanu, v Singapuru či Malajsii. Zapisuje se čínskými znaky, které mohou být přečteny v jakémkoli dialektu. Mezi nejvýznamnější čínské dialekty patří: mandarínština (900 miliónů mluvčích), wu (80 miliónů v Šanghaji), kantonština (70 miliónů v provincii Kuang-tung, úřední jazyk Hongkongu), min-nan (40 miliónů v provincii Fu-ťien a na Tchaj-wanu), xiang (40 miliónů). Čínštinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy čínského jazyka připravené na míru.

 

Pokud jste si na některé z otázek odpověděli kladně, pak jste na správném místě.

Nyní už nám stačí pouze zavolat (+ 420 776 829 785) nebo odeslat e-mail () a popsat, jakou výuku potřebujete. Na základě vašich požadavků vám pak budeme moci sdělit cenu výuky.

Co bychom od vás chtěli vědět?

Doporučíme vám vhodné výukové materiály a u méně frekventovaných jazyků je pro vás zajistíme.Líbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka