Chcete se rychle naučit cizí jazyk? Využijte možnosti individuální výuky. Nabízíme příznivé ceny, skvělé lektory a profesionální přístup.

ANGLIČTINA

Angličtina je nejrozšířenější světový jazyk. Je rodnou řečí např. ve Velké Británii, Irsku, Kanadě, USA, Austrálii či v JAR. V dalších zemích je využívána jako jeden z úředních jazyků (Indie). V zemích, kde není mateřským jazykem, se vyvinulo mnoho mutací angličtiny - Japlish (japonská verze), Franglais (francouzská), Spanglish (španělská) – ale také s Czenglish (česká), díky neobratnému užívání angličtiny. Angličtinu u nás vyučujeme v rámci skupinových kurzů, individuální výuky, online výuky i prázdninových kurzů. Firemním klientům zajišťujeme kurzy anglického jazyka připravené na míru.

 

Pokud jste si na některé z otázek odpověděli kladně, pak jste na správném místě.

Nyní už nám stačí pouze zavolat (+ 420 776 829 785) nebo odeslat e-mail () a popsat, jakou výuku potřebujete. Na základě vašich požadavků vám pak budeme moci sdělit cenu výuky.

Co bychom od vás chtěli vědět?

Doporučíme vám vhodné výukové materiály a u méně frekventovaných jazyků je pro vás zajistíme.

„Naše lekce mají formu soukromých hodin. Ty probíhají vždy v příjemné přátelské atmosféře. Lektorka je na hodiny vždy připravená a má nachystány různorodé aktivity a cvičení. Tento styl výuky mi vyhovuje, protože hodina není jednotvárná. Lekce přizpůsobuje mé úrovni angličtiny. Naše lekce jsou zaměřeny spíše na konverzaci, Magda však do nich vždy zakomponuje i potřebná gramatická cvičení. Jako lektorku ji mohu jen doporučit, hodiny mě skvěle připravily na výuku angličtiny, která probíhá v rámci mého magisterského studia.“

Bc. M. Sehnálková, PřerovLíbíme se vám? Přidejte si nás k oblíbeným. Budete dostávat nejnovější informace o našich kurzech a aktuálních slevách.


Copyright © 2005 - Heureka / Jazykové kurzy a výuka